CHOVATELSKÁ STANICE IRSKÝCH VLKODAVŮ
AKAJA
© Copyright 2016. Akaja.  All rights reserved.
ASHLEY Kerberos Czech
Narozena: 22.07.2012
Utracena: 4.3.2019

Bon.kód : 00000000000000
Skus: nůžkový, plnochrupá Barva: plavá
Výška: 83 cm
Vyšetření srdce 9/2015
Průkaz původu
Naši Ashley jsme si pořídili, protože její otec byl nevlastní bratr naší první fenky Aimy a my doufali, že tak budeme mít doma stále něco z ní. Jako malinkaté štěně nás uchvátila svojí bílou náprsenkou ve tvaru anděla. Potřebovali jsme domů novou psí duši, protože po Aimy zbyla obrovská prázdnota.

Ashley byla rodinný pes, zvyklá na neustálou přítomnost různověkých dětí se kterými se ráda mazlila i hrála. Nebyla výstavně vedena, přestože má dobré předpoklady, raději jsme trávili čas společně venku než na výstavách. Ashley byla přátelská k různým druhům domácích i hospodářských zvířat.

Ashley jsme nechali utratit s důvodu osteosarkomu v levé holenní kosti. Nemoc přišla plíživě, občas zakulhala, na snímcích nebylo nic znát, na kontrolním již byla diagnóza jasná. Nechali jsme ji s námi, dokud se radovala, tlumili bolesti léky, a pak nastal čas nechat ji jít...

Děkujeme Ashley za společnost a první vrh v naší chovatelské stanici. Nechali jsme si její dceru Aryu, která nám pomohla překlenout tuto ztrátu.